MAŞUKİYE KARTEPE SAPANCA TURU

MAŞUKİYE KARTEPE SAPANCA TURU

130,00 TL 19 Mayıs 2019
 • Tur Programı

  Sabah saat 07:30’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünde buluşma ve Maşukiye'ye hareket. Araçta sıcak soğuk içecekler eşliğinde sandviç şeklinde alacağımız kahvaltılık ikram ve gerekli molalar sonrasında doğanın bir çiğ taneciğine dönüşüp, mor salkımlı sokaklarında huzur bulacağınız Maşukiye'ye varış. Doğa ile iç içe yapacak olduğumuz yürüyüşümüz sırasında Kartepe’nin eteklerinde, şırıl şırıl akan serin suların kıyısında Maşukiye’nin doğal güzellikleri ile tanışma fırsatını yakalayacaksınız. Öğle yemeği için serbest zaman. (Ekstra) Sonrasında Samanlı Dağlarının en yüksek noktası olan Kartepe Seyir Terası'na hareket. Havanın açık olması durumunda Sapanca Gölünü fotoğraflayabilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest ardından tektonik oluşumlar sonucu meydana gelen Sapanca Gölü’ne gidiyoruz. Kaynağını dağlardan ve Derbent deresinden alan bu bakir yerde göl etrafında çaylarımızı yudumlayıp, yürüyüş yapabiliriz. Belirlenen saatte buluşma ve Ankara'ya hareket. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış.

   

  Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka RANGE TRAVEL Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

   

  *** Tur ücretine dahil olmayan öğle yemekleri kayıt esnasında acentamızdan satın alınabilir. Öğle yemeği almayan misafirlerimize rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Tur programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

  ÖĞLE YEMEĞİ ( KİŞİ BAŞI 35.00 TL )

  Seçmeli; Kiremitte Alabalık veya Köfte veya Tavuk, Salata, Meşrubat

  Genel Bilgiler

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  ► Lüks Araç ile Ulaşım

  ► Araç İçi İkramlar

  ► Araçta Kahvaltılık İkram ( Sıcak soğuk içecekler ve sandviç )

  ► Milli Park Giriş Ücretleri

  ► Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  ► Programda Belirtilen Çevre Gezileri

   

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  ► Tüm Şahsi Harcamalar

  ► Öğle Yemeği

 • 0 312 430 63 73 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
  Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
  Adınız :
  Soyadınız :
  E-Mail :
  Telefonunuz :
  Mesajınız :
  Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Detaylı Bilgi

Rezervasyon ve diğer tüm konularda isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayın sizi arayalım.

 • Telefon: 0 312 430 63 73
 • Email: info@rangetravel.com.tr
 • Adres: Tuna Caddesi Selçuk İşmerkezi Kat:2 NO: 8/11 Kızılay - ANKARA